Lekciju iz rukometa održala nam je Koka na našem parketu u 12. kolu Prve lige. Nismo se ni okrenuli već je bilo 5:1, a da nismo pošteno niti bili u obrani. Nakon 11 minuta 11 lakih komada u našoj mreži i 11:3. Kriva dodavanja, ispadanje lopti iz čega ide kontra i sigurna realizacija. Utakmica je bila gotova, a da se nije nitko pošteno niti oznojio. Tek ulaskom Mateje Orlović uspjeli smo povezati igru u napadu i koliko toliko držali se na desetak golova razlike do zadnjih 5 minuta prvog poluvremena kad ponovo radimo nekoliko neshvatljivih grešaka i Koka ide na + 14. Drugi dio formalnost koji gubimo “tek” s 18:14.