Utakmica za koju smo mislili da ćemo vidjeti gdje smo u odnosu na odlične prvoligašice Dugog Sela.
Takve brze i poletne ekipe poput Dugog Sela nema u našoj ligi, ali mi smo se vrlo brzo prilagodili toj igri i velik dio prvog poluvremena bili potpuno ravnopravni. Tek pod kraj poluvremena gošće su nas uspjele “nadtrčati” i povesti 15-20.
Iako nismo najbolje ušli u drugo poluvrijeme uspjeli smo držati korak i malo po malo smanjivati prednost. Šest, sedam minuta prije kraja imali smo nekoliko prilika smanjiti prednost Dugog Sela na dva razlike, ali nismo uspjeli dovesti utakmicu u neizvjesnu završnicu. Kao da je, u tim trenucima, djevojkama nedostajalo malo više povjerenje u same sebe.
Završili smo u minusu od tri gola i možemo biti zadovoljni prikazanim.
Pohvale ekipi, izvući pouke i raditi dalje.
Nikog ne želimo posebno isticati jer one koje bi možda i htjeli pohvaliti same stavljaju na prvo mjesto zajedništvo i cijelu ekipu.
Sezona je gotova, unatoč ozljedama naše dvije nositeljice ekipe koje jedva čekamo da nam se vrate, završili smo ju sa sedam pobjeda za redom u prvenstvu, idemo odraditi još koji trening i odmoriti se za zimske pripreme.